-60%
Antieke bajot plankjes, voor vele doeleinden te gebruiken, zoals decoratie, tapas, kaas etc op te doen. Afkomstig uit India.
Hele oude antieke voorraadblikken uit india, echt unieke exemplaren, geen 1 is het zelfde. Blikken hebben een pracht patina van ouderdom.
Zeer unieke industriele/vintage kapstok van metaal hemaakt in de kleur oud blauw. Kapstok heeft een pracht patina van ouderdom. De hoogte van deze kapstok is 188cm.
Zeer unieke olijfbak rond, zeer fraai patina van ouderdom. De afmetingen zijn: diameter 61 cm en hoogte 17 cm.
Antieke metalen koffers afkomstig uit India, ze zijn prachtig van kleur, en hebben een zeer fraaoipatina van ouderdom.
Zeer fraai olieschilderij van de basiliek in oudenbosch, echt zeer fraai van kleur. De afmetingen zijn: 78,5 cm hoog en 68,5 cm breed.